Hotel Santander

ubytovanie Brno
 

*** Hotel Santander / ubytovanie Brno

Hotel Brno Santander
Hotel Santander Vám ponúka komfortné ubytovanie v Brne v 13 dvojlôžkových izbách, 1 jednopostelovej izbe a 1 apartmáne s vlastným krbom v príjemnom prostredí novo zrekonštruovanej štýlovej vily z počiatku 20. storočia v blízkosti BVV (10 minút chôdze) a s možnosťou parkovania v uzavretom areáli hotela.

Ubytovanie Brno Hotel Santander vybavenie :
Každá izba má svoju atmosféru. Štandardné vybavenie - TV, posteľ, stolík, stoličky, kúpeľňa, toaleta, sprcha, fén, atď  Izby sú s výhľadom do záhrady, na tenisový kurt, do korún stromov alebo na Brno.

Brno Hotel ubytovanie Santander stravovanie :
Chutné raňajky sú samozrejme zahrnuté v cene izby a budú pre Vás určite príjemným začiatkom ďalšieho dňa. Raňajky sú výberom z dvoch variantov teplá a studená s doplnením nápojov, pečiva, jogurtov na švédskom stole.

Santander Hotel ubytovanie v Brne salónik :
Hotelová hala alebo salónik sú ideálne pre organizovanie školení či seminárov. Salónik má kapacitu cca 15 osôb a je vybavený premietacím plátnom, flipchartom a je možnosť zatemnenia. Na želanie Vám zabezpečia občerstvenie, obedy a večere. Cena prenájmu je 3000, - CZK / deň.

Ubytovanie Hotel Santander Brno popis :
Hotel je obklopený rozľahlou kaskádovitou záhradou, ktorá ponúka posedenie v altánku či u krbu a vlastná udiareň, na organizovanie firemných rautov, párty a svadieb. Terasa s výhľadom na Brno a hotelová hala, kde v lete je príjemný chládok, v zime teplo krbu, harmónia farieb, živá krása kvetov a nálada obrazov. V hale, čitárni a na niektorých izbách je zdarma pripojenie na internet, Wi-Fi.

Hotel Santander Brno ubytovanie aktivity :
Aktívny odpočinok ponúka tenisový kurt s umelým trávnikom, priľahlá cyklostezka spájajúca Brno s Viedňou a prechádzky okolo rieky Svratky alebo v blízkych lesoch. Brno je mesto s množstvom historických pamiatok, ktorým dominuje hrad Špilberk a katedrála sv. Petra a Pavla. Po náročnom dni je skvelé si dať večeru v brnenských reštauráciách. Ak sa rozhodnete spoznať krásy brnenského okolia, neváhajte, ponúka sa Vám veľa rôznorodých výletov.
Hotel Brno Santander - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Brno Santander - možnosť pripojenia na internetHotel Brno Santander - k dispozícii letná terasaHotel Brno Santander - k dispozícii kavareňHotel Brno Santander - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Brno Santander - akceptuje creditné karty VISAHotel Brno Santander - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Brno Santander - akceptuje creditné karty JCBHotel Brno Santander - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Brno Santander - tenis - v blízkosti hotelaHotel Brno Santander - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Brno Santander - Izby s vlastnou toaletouHotel Brno Santander - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: